Reklam

MÜGE ANLI TEHDİTLERE MEYDAN OKUDU!

Aleyna Çakır'ın ölümünü özel bir televizyon kanalında yayınlanan programında işleyen ve ve o günden bu yana Ümitcan Uygun ve ailesi tarafından tehdit edilen Müge Anlı, tehditlere meydan okudu

MÜGE ANLI TEHDİTLERE MEYDAN OKUDU!
10 Şubat 2021 - 14:19

Aleyna Çakır'ın ölümünü özel bir televizyon kanalında yayınlanan programında işleyen ve ve o günden bu yana Ümitcan Uygun ve ailesi tarafından tehdit edilen Müge Anlı, tehditlere meydan okudu. 7 koruma ile gezdiği iddialarını yanıtlayan Anlı, "Ben koruma ile gezmem. Hiç kimse kimsenin kaderine ölümü yazamaz" dedi.

Uzun yıllardır, çarpıcı olay ve konuklarla gündemi sarsan yayınlara imza atan Müge Anlı, yaptığı koruma açıklamasıyla şaşkına çevirdi. Açık bir şekilde Ümitcan Uygun ve ailesi tarafından gelen tehditlere maruz kalan başarılı sunucu, Uçankuş TV'de katıldığı Canlı Masa programında koruma ile gezmediğini söyledi.

Yorumculardan gelen soru üzerine gündemde olan 7 koruma ile gezdiği iddialarını yalanlayan Müge Anlı, "Ben koruma ile gezmem. Benim hiç öyle şeylerim yok. Hiç kimse kimsenin kaderine ölümü yazamaz. Kimse kimsenin kaderinden ölümü de alamaz." ifadelerini kullandı.

Bu haber 264 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum