Reklam

MİNYON KADINLARIN DİKKAT ETMESİ GEREKEN 5 KURAL

Minyon bir kadın olmak bir çok açıdan avantajlıdır. Fakat güzellik endüstrisinin boy baskısı nedeniyle minyon kadınlar daha yapılı ve uzun görünmek için bazı ufak hilelere başvurmak isterler. Eğer siz de daha uzun görünmek isteyen minyon bir kadınsanız aşağıdaki kurallara uymalısınız.

MİNYON KADINLARIN DİKKAT ETMESİ GEREKEN 5 KURAL
25 Haziran 2021 - 09:46 - Güncelleme: 25 Haziran 2021 - 10:10

Belinizde her zaman bir kemer olsun
İyi bir illüzyon yaratmak için büyük görünen ayakkabılar ile üzerine tam belinden sıkıca bağlanmış bir ceket ve üzerine takılı kalın kemer daha bir heybetli görünmenizi sağlar. Hazır blazerların üzerine kemer takmak modayken bu ipucunu siz de uygulayabilirsiniz.Mini etek altına sivri burun botları tercih edin
Son derece basit bir hareketle olduğunuzdan çok daha uzun görünmek mümkün. Yapmanız gereken tek şey mini bir etek üzerine hacimli bir kazak giyip – ki bu kazak her daim daha pahalı görünecek bir bej kazak olabilir – altına bilekte biten sivri burun botlar seçebilirsiniz. Bu botlar gözleri direkt aşağıya çekecektir.


Fit kesim pantolonlar 

Bilekten kesilmiş kot modelleri bu sene de çok moda olacak. Bu nedenle birkaç tane edinmekte fayda var. Ancak eğer kısa boylu bir kadınsanız özellikle üzerinize oturan, yüksek belli ve bilekte kesilmiş olanları tercih etmelisiniz. Bu sizi olduğunuzdan daha uzun gösterecektir.


Yüksek belli pantolonlar 
Her nasıl olursa olsun kısa boylu bir kadının giyeceği pantolon kesinlikle yüksek belli olmalıdır. Özellikle bu sene parlak plastik pantolonların ne kadar moda olduğunu biliyorsunuz. O halde yapılacak en iyi şey bu yüksek belli moda parçanın hemen sahibi olmak.


İyi terzilik çok önemli

Uzun ya da kısa olmanız fark etmez, iyi terzilik herkes için çok önemlidir. Ancak kabul etmeliyiz ki iyi dikişe sahip bir kıyafeti taşımak minyon bir kadın için çok daha önemlidir. Çünkü kısa boylu biriyseniz kıyafeti iyi taşıyabilmek için üzerinize iyi oturması gereklidir.


 
Bu haber 119 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum